(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-18 00:11

Mercedes kaczka

(Nr 1268072)
Mercedes kaczka

Marka i model:

Mercedes 207

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 874.80 km

Informacje dodatkowe:

Mam do przewiezienia mercedesa kaczke pod koniec tygodnia z Bialegostoku do Hamburga

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-10-2016, 23:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-23 do 2016-10-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-10-19, 23:59

Opis oferty:

witam po 750 mogę te auta zwieść do Hamburga

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się często, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hamburg

Termin elastyczny