(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-27 10:19

Mercedes Maybach S65 AMG CABRIO

(Nr 2325332)
Mercedes Maybach S65 AMG CABRIO

Marka i model:

MAYBACH CABRIO S65 AMG

Waga w kg (łączna):

2200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1637.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu uwidacznia się często, jeśli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny