(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-01 19:14

Mercedes s 500 l

(Nr 2002334)
Mercedes s 500 l

Marka i model:

Mercedes s500

Waga w kg:

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1577.00 km

Informacje dodatkowe:

Awards skrzyni biegow

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Austrii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Calais, Frankreich

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tarnów, Polska

Termin elastyczny