(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-18 20:53

mercedes sl

(Nr 2163924)

Marka i model:

mercedes sl 129

Waga w kg (łączna):

1550.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 4698.00 km

Informacje dodatkowe:

WItam, przymierzam się do kupna youngtimera z Gran Canari i interesuje mnie ile by wyniósł transport samochodu mercedes sl 129 500 do Tomaszowa Mazowieckiego

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, gdy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Mazowiecki, 97-200, Polska

Termin elastyczny