(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 09:16

Mercedes Sprinter

(Nr 2011631)
Mercedes Sprinter

Marka i model:

sprinter

Waga w kg:

2500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2384.00 km

Informacje dodatkowe:

Do zabrania Mercedes Sprinter - 7m długi .Możliwość załadowania na rampie. Auto nie na chodzie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Drogheda, Irlandia

Od 7 wrz 2017 do 18 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kazimierza Wielka, Polska

Termin elastyczny