(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 21:56

Mercedes w140

(Nr 2115045)
Mercedes w140

Marka i model:

Mercedes w140

Waga w kg:

2000.00

Dystans: 2609.00 km

Informacje dodatkowe:

Bez faktury, gotówka na rozładunku

Oferty od Przewoźników (0)

3700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-11-2017, 21:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3700 zł

Wiadomości: (1)

TransJarek
02-11-2017, 21:15
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + przyczepa,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody oraz motocykle transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : wózek widłowy otarć od plandek itd. Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 350000 Eur która obejmuję samochody nowe i używane.Wystawiamy list przewozowy CMR. Zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się często, jak kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Oviedo, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny