(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 16:54

Mercury Colony Park Woody

(Nr 1824964)
Mercury Colony Park Woody

Marka i model:

Mercury Colony Park Woody

Waga w kg:

1850.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1005.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód jeżdżący. Sprawny.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać również, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Europalaan 27, Enschede, 7543DA, Holandia

Od 2 cze 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Od 2 cze 2017 do 6 cze 2017