(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 16:54

Mercury Colony Park Woody

(Nr 1824964)
Mercury Colony Park Woody

Marka i model:

Mercury Colony Park Woody

Waga w kg:

1850.00

Budżet zlecenia [zł]:

1400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1005.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód jeżdżący. Sprawny.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada pamiętać także, rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Europalaan 27, 7543 DA Enschede, Holandia

Od 2 cze 2017 do 5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Od 2 cze 2017 do 6 cze 2017