(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mesa, cajonera, espejo baño, nevera, lavadora, baldas (Nr 6209190)

Mesa, cajonera, espejo baño, nevera, lavadora, baldas

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 2113.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

28 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Lombardia, Buscate

5 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego dobytku.