(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-01 21:56

Mesa escritorio

(Nr 2249991)

Długość [m]:

1.93

Szerokość [m]:

0.85

Wysokość [m]:

0.74

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 330.00 km

Informacje dodatkowe:

Envío de mesa escritorio de la zona de la granadella, en Jávea, a Palma de Mallorca. Medidas: 193cm de largo, 84cm de ancho y 74 cm de alto

Oferty od Przewoźników (0)

4600 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 10:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, Jesteśmy zainteresowani oprawą transportową Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5 do 25ton ładowności oraz nienormatywne. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS (500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 4600 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, dlatego że pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, np. wilgotną gąbką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, ponieważ części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Jávea/Xàbia, 03730, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny