(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2015-11-19 21:20

microcar,miniauto

(Nr 326712)

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

350.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 724.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2015, 07:38

Załadunek możliwy w terminach:

2015-11-20

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2015-11-20, 23:59

Opis oferty:

Jestem w holandi moge ładować

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, choćby np. maszynę rolniczą, naczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wówczas zaczynasz mieć kłopot ze znalezieniem odpowiedniej firmy transportowej. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by rozwiązać ten typ problemów. Ze względu na fakt, że mamy w bazie tysiące różnych przewoźników z różnoraką flotą samochodów, więc na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie przetransportować twój bagaż niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma gabaryty.

    Jeżeli chcesz uzyskać zlecenia dobrane do twojej przesyłki, nie zapomnij, żeby jak najprecyzyjniej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy posiada odpowiedni samochód, żeby taki przewóz dokonać. W sytuacji, jeśli wymiary lub waga aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy muszą mieć dodatkowe uprawnienia, a podczas transportu potrzebna będzie obecność pilota. Istotne jest ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wtoczyć się na naczepę, czy też na przykład posiada awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa nie tak wysoka niż typowe ceny na rynku transportowym. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym prawie 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli prawie 500 zł taniej niż na ogół taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Holandia, Nijmegen

Od 20 lis 2015 do 24 lis 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Rzepin

Od 21 lis 2015 do 26 lis 2015