(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mieszkania (Nr 5000406)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 2296.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Świecie

Od 1 wrz 2019 do 30 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Dundee

Od 8 wrz 2019 do 6 paź 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pakunków, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego dobytku.