Mieszkanie (Nr 6194845)

Mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Zamość

Od 13 lip 2020 do 17 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Zamość

Od 30 lip 2020 do 22 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.