mieszkanie 1pokojowe (Nr 6652167)

mieszkanie 1pokojowe

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Dystans: 1034.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Poczdam

12 gru 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paris

13 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.