(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2019-01-23 20:04

mieszkanie 2 pokojowe (Nr 3789439)

mieszkanie 2 pokojowe

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1100

Dystans: 463.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

2 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

2 lut 2019