(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mieszkanie 2-pokojowe (Nr 4282953)

mieszkanie 2-pokojowe

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1382.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Dartford

14 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Mścice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.