(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-10 16:28

Mieszkanie 3-pokojowe

(Nr 2370324)
Mieszkanie 3-pokojowe

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 483.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Drezno, Niemcy

24 mar 2018

Adres i termin dostawy

Myszków, 42-300, Polska

25 mar 2018