(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mieszkanie 3 pokojowe (Nr 3887183)

Mieszkanie 3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 595.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 30 maj 2019 do 1 cze 2019

Adres i termin dostawy

Belgia, Luksemburg, Luksemburg

1 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.