(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

mieszkanie 3 pokojowe (Nr 4636057)

mieszkanie 3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 164.00 km

Adres i termin nadania

Dania, Region Sjælland, Nakskov

16 sie 2019

Adres i termin dostawy

Dania, Dania Południowa, Vejle

16 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.