(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mieszkanie 75m2 + piwnica, rodzina 4-osobowa (Nr 6110477)

mieszkanie 75m2 + piwnica, rodzina 4-osobowa

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1712.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Limousin, Bonnat

27 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Antoniew

29 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.