(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-27 14:40

mieszkanie - częściowo

(Nr 1874432)
mieszkanie - częściowo

Dystans: 1137.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 14 sie 2017 do 15 sie 2017

Adres i termin dostawy

Bonn, Niemcy

Od 16 sie 2017 do 17 sie 2017