MIESZKANIE +GARARZ (Nr 6481958)

Waga w kg (łączna):

6000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

5500

Dystans: 1773.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Piemonte, Gassino Torinese

Od 15 paź 2020 do 18 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Serokomla

Od 19 paź 2020 do 31 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego majątku.