(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-08-30 08:50

mini koparka terex tc16

(Nr 1996229)
mini koparka terex tc16

Długość [m]:

3.8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2,2

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 942.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 14:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się przykładowo:

urządzenia do prac ziemnych (koparki, walce),maszyny do prac drogowych np., stabilizatory podłoża,pojazdy do prac palowych (wybieraki, rury obsadowe),pojazdy do odwadniania (wodomiatacze, pompy),urządzenia do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,pojazdy do przeróbki i transportu masy do betonowania (betonownie i środki transportu masy betonowej),urządzenia do przewozu samochodowego (różnego rodzaju przyczepy i samochody ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,urządzenia pomocnicze (stojaki, czy różne szalunki),urządzenia do przewozu bliskiego (dźwignice i ładowarki przenośnikowe). Przewóz urządzeń drogowych to przewóz ponadgabarytowy, co równa się temu, iż firma transportowa powinna posiadać należyte upoważnienia i dysponować odpowiednim sprzętem. Do transportu maszyn budowlanych głównie używa się wielką przyczepę – tele lub triefbetty.

Cena przewozu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń drogowych zależy szczególnie od wymiarów, wagi i stanu maszyny, a poza tym od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem wpływającym na koszt bywa jego termin transportu. Przykładowo, przewóz wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Celle, Niemcy

30 sie 2017

Adres i termin dostawy

Szczawnica, Polska

31 sie 2017