(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-09-03 09:04

minikoparka 1.5 t

(Nr 2004473)
minikoparka 1.5 t

Długość [m]:

3,81

Szerokość [m]:

0,99

Wysokość [m]:

2,38

Waga w kg (łączna):

1615.00

Dystans: 718.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się na przykład:

maszyny do prac ziemnych (spycharki, walce),urządzenia do prac szosowych np., rozściełacze do asfaltu,maszyny do robót palowych (zestawy palownicze, rury obsadowe),maszyny do hydromechanizacji (wiertnice, pompy),pojazdy do przeróbki kruszyw,urządzenia do robót zbrojarskich,pojazdy do wytwarzania i transportu masy do betonowania (betoniarki i środki transportu masy do betonowania),pojazdy do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,urządzenia pomocnicze (zawiesia, czy inne szalunki),urządzenia do transportu niedalekiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Przewóz pojazdów drogowych to transport ponadgabarytowy, co sygnalizuje, iż firma transportowa powinna mieć odpowiednie uprawnienia i rozporządzać należytym sprzętem. Do przewozu urządzeń budowlanych głównie używa się pokaźną przyczepę – tele lub triefbetty.

Cena przewozu maszyn budowlanych

    Koszt przewozu urządzeń budowlanych zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia, a oprócz tego od dystansu pomiędzy strefą załadunku, a strefą wyładunku. Dodatkowo znaczącym czynnikiem oddziałującym na cenę bywa jego termin realizacji. Przykładowo, transport wózka widłowego z Holandii do kraju (województwo dolnośląskie) kosztował 1490 PLN.

Adres i termin nadania

Hanau, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny