(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-26 00:52

Minivan Chevy Astro (Nr 2751808)

Minivan Chevy Astro

Marka i model:

Chevrolet Astro Van

Waga w kg (łączna):

2300.00

Budżet zlecenia [€]:

5000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Suwalken, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lörrach, Niemcy

Termin elastyczny