Mitsubishi Pajero (Nr 7614667)

Mitsubishi Pajero
Waga
Sztuk
Mitsubishi Pajero 4 Gen. [2th restyling] (2014 - 2020) SUV
Długość
490 cm
Szerokość
187 cm
Wysokość
187 cm
ok.
2207 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
2207 kg
Dystans
3934 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Rosja, Город, Moskwa

Od 3 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 1 cze 2021 do 30 sie 2021


Transport samochodu

Potrzeba transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

Aby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.