(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-02 22:54

Mittelschwader claas liner

(Nr 2252247)
Mittelschwader  claas liner

Marka i model:

Claas liner 780

Długość [m]:

5.20

Szerokość [m]:

2.80

Wysokość [m]:

3.15

Waga w kg (łączna):

1500.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: km

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych prawie zawsze jest przewozem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych wliczamy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Wielkoformatowe pojazdy rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich wielkość przekracza dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak i w Europie. Trudność powodować może także nacisk osi maszyn rolniczych, jaki przerasta normy dozwolone dla większości szos.

Jak przewozi się maszyny uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych prawie zawsze używa się naczepy rodzaju jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych mają należycie przysposobionymi lawetami, jakie podołają przetransportować pojazdy uprawne ważące do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli maszyna przewyższa dopuszczalne standardy wymiarami lub ciężarem, konieczne będzie dostanie odpowiedniego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena transportu ciągników uprawnych

    Koszt przewozu maszyny uprawnego jest związana od gabarytów, ciężaru i sprawności pojazdu. Na wycenę transportu wpływa jeszcze długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym czynnikiem może być jeszcze czas transportu.

Adres i termin nadania

Altmannstein, 93336, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gößweinstein, 91327, Niemcy

Termin elastyczny