(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-28 23:09

Möbel

(Nr 2329532)
Möbel

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Berlin, 10117, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Friedrichshafen, Niemcy

Termin elastyczny