Mobilheim (Nr 6406672)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg (łączna):

4000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 250.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Osterholz-Scharmbeck

Od 20 sie 2020 do 21 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Högsdorf

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. W czasie przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie ciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu pozostałych samochodów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Ważne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania jak i informacja, czy naczepa jest sprawna. Działająca naczepa kempingowa powinna mieć nieuszkodzone koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innym przypadku trzeba mieć specjalistyczną maszynę, na przykład mały dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dodanie sprzętu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny przewóz - wyłącznie tej jednej przyczepy. Na przykład, przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej przyczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, kluczowe jest, aby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane elementy lub je mocno zabezpieczyć, żeby podczas przewozu nie uszkodziły niczego w środku przyczepy.

W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z możliwości tańszego przewozu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać najciekawszą ofertę.