moduły śmietnikowe (Nr 6490383)

moduły śmietnikowe

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

3.2

Wysokość [m]:

2.55

Waga w kg (łączna):

1900

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 450.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 26 paź 2020 do 8 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 9 lis 2020 do 13 lis 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie zabezpieczyć sprzęt, żeby uniknąć zniszczeń, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu jest zależna często od wielkości i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Nierzadko przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z wydatkiem prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt przewozu maszyn i sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.