(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 18:56

mops szczeniak

(Nr 1995287)
mops szczeniak

Waga w kg:

10.00

Dystans: 1611.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 12:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-22 do 2017-09-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Ponownie proponuje transport. Wyruszam z Warszawy. Podany czas podróży jest czasem maksymalnym. Gwarantuję bezpieczny i komfortowy dla pieska przewóz. Już niejednokrotnie pokonywałam duże dystanse ze zwierzętami.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy chcemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar i szczegółowy opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być w takim razie schorowane ani okaleczone. W przypadku, gdy planujemy przewieźć kota, psa lub królika trzeba zatroszczyć się o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty niezbędne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis weterynarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można znaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 .

    Obok paszportu potrzebnerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie informacje jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Spis przewoźników upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe zobaczyć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić autem, gdy posiadamy należyty transporter. Przy przewozie zwierza można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Valleiry, Francja

Termin elastyczny