(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-29 18:56

mops szczeniak

(Nr 1995287)
mops szczeniak

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 1611.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 630698
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 12:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-22 do 2017-09-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Ponownie proponuje transport. Wyruszam z Warszawy. Podany czas podróży jest czasem maksymalnym. Gwarantuję bezpieczny i komfortowy dla pieska przewóz. Już niejednokrotnie pokonywałam duże dystanse ze zwierzętami.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pets transport

    Gdy chcemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego rasa, ciężar oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie może być w takim przypadku chore ani zranione. W przypadku, gdy postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub królika należy zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę i wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Papiery potrzebne przy przewozie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą mieć dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania paszportów można wyszukać na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania takiego dokumentu to 51 zł.

    Obok paszportu konieczne są także dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebne są też takie informacje jak trasa i data przejazdu oraz przewidywany czas transportu. Spis firm transportowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, jeśli mamy należyty przenośnik. Do transportu zwierza warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek i mat ochronnych. W szukaniu transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas podróży.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Valleiry, 74520, Francja

Termin elastyczny