(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-17 12:21

Mortorcycle 50cc from Milan to Malta

(Nr 1407132)
Mortorcycle 50cc from Milan to Malta

Marka i model:

Piaggio 50cc

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

without rearsidebag

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zwykle drogie towary, które wyglądają na ogólnie nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednakże tylko na pozór. Należycie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne są cztery taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem 2, ze względu na fakt, że posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Italy, Alessandria, 15100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Msida

Termin elastyczny