(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-07 19:30

Moto csr 125 custom

(Nr 2015657)
Moto csr 125 custom

Marka i model:

csr 125 custom

Waga w kg (łączna):

145.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 112.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle kosztowne ładunki, które wydają się na ogół ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - niemniej jednak jedynie na pozór. Poprawnie zamocowany motocykl na pewno przetrwa trasę bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są ledwie 2, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi rozlać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest niepewne i zagraża popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Carral, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pontevedra, 36002, Hiszpania

Termin elastyczny