(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-07 19:30

Moto csr 125 custom

(Nr 2015657)
Moto csr 125 custom

Marka i model:

csr 125 custom

Waga w kg:

145.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 112.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na całkiem ciężkie do zabezpieczenia w trakcie transportu. Ciężkie - aczkolwiek tylko pozornie. Dobrze umocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, niezbędne będą cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem 2, ponieważ dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć podczas drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Carral, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pontevedra, 36002, Hiszpania

Termin elastyczny