(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 11:50

Moto Kawasaki

(Nr 1462532)
Moto Kawasaki

Marka i model:

Kawasaki ER6-F

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [€]:

30

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 8.80 km

Informacje dodatkowe:

Necesito transportar la moto de Cervelló a Corbera.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zwykle wartościowe towary, które wyglądają na ogólnie trudne do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - aczkolwiek jedynie na pozór. Należycie przymocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe cztery pasy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Najważniejsze jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Cervelló, 08758, joaquim mensa, 2

Od 2 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

España, Corbera de Llobregat, 08757, mestre regull, 6

Od 2 gru 2016 do 5 gru 2016