(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy Dodano: 2018-07-22 14:35

Motocultor con remorque

(Nr 2997300)
Motocultor con remorque

Długość [m]:

3.60

Szerokość [m]:

1.45

Wysokość [m]:

1.30

Waga w kg (łączna):

800.00

Budżet zlecenia [€]:

800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3549.00 km

Transport przyczep

    W ustaleniu kosztu przewozu przyczepy, największe znaczenie mają wielkość, ciężar, czas potrzebny na załadunek i rozładunek, liczba kilometrów, a również data realizacji transportu. Przedstawienie dokładnych gabarytów przyczepy pozwoli przewoźnikowi na dokładne oszacowanie ceny. Ważność ma także to, czy przyczepa jest sprawna (ma nieuszkodzone koła). Wśród przewożonych przyczep można znaleźć naczepy gastronomiczne, rolnicze, pod łodziowe, a także lawety.

    Przykładowo, za transport naczepki do transportu jednośladów na trasie Niemcy - Polska (Łabiszyna) kosztował około 640 zł (co umożliwiło zaoszczędzenie niemal 463 PLN w zestawieniu do ceny rynkowej). Za przewóz naczepy gastronomicznej na trasie Bydgoszcz – Katowice kosztował niecałe 450 zł (co daje zaoszczędzenie pawie 326 złotych w zestawieniu do ceny rynkowej). Kiedy chodzi o naczepy pod skuter wodny na odcinku Knurów-miasto stołeczne (330 kilometrów) koszt przewozu wyniósł w przybliżeniu 300 złotych.

    Elementami, które mają wpływ na koszt przewozu naczepy kempingowej są takie same jak przy transporcie innych przyczep czyli: długość trasy, wymiary, waga i uszkodzenia naczepy. W przypadku jeśli firmy przewozowe rozważają naczepę jako doładunek, to cena przewozu jest często niższa.

Adres i termin nadania

Porcuna, 23790, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Erbiceni, Rumunia

Termin elastyczny