(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-04-29 13:16

Motocykl

(Nr 2643212)
Motocykl

Marka i model:

Zumico Gr200

Waga w kg (łączna):

80.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 318.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 650409
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2018, 14:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-01 do 2018-05-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości: (2)

Damian F. (Zleceniodawca)
01-05-2018, 09:43
Za 200 dalo by rade
Agnieszka P. (Przewoźnik)
02-05-2018, 15:28
230 minimum
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to zwykle drogie ładunki, które wydają się dosyć trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - niemniej jednak tylko pozornie. Bezbłędnie umocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez żadnej rysy.

            Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne są cztery liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie 2, ponieważ posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz między transportowanymi rzeczami.

Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

            Należy zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

            Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Mysłowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

Termin elastyczny