(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Motocykl w paczce - fabrycznie nowy. (Nr 399521)

Długość [m]:

229

Szerokość [m]:

79

Wysokość [m]:

114

Waga w kg (łączna):

250

Liczba sztuk:

1

Dystans: 267.30 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin, 20-214, Montażowa , 14

Od 12 kwi 2016 do 14 kwi 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź, 94-104, Obywatelska, 191

Od 13 kwi 2016 do 15 kwi 2016


Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).