(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-01 14:45

motor

(Nr 2001845)
motor

Marka i model:

motor

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 2353.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportować motocykl z Warszawy do Barcelony. Odbiór możliwy od jutra. Dnia 9.0917r motocykl musi być już na miejscu w Barcelonie. Proszę o rozsądne oferty

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-09

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport motocykli. Załadunek 5 lub 6 września. Dostarczenie 9 września w godzinach porannych. Transport wykonany na Umowę. Płatność gotówką po dostarczeniu na miejsce.

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 23:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na ogólnie ciężkie do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - wszakże tylko złudnie. Prawidłowo umocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne 4 taśmy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów potrzebne są ledwie 2, ponieważ dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Kluczowe jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i między transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze rozlać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a również, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 2 wrz 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Barcelona, España

9 wrz 2017