(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-01 14:45

motor

(Nr 2001845)
motor

Marka i model:

motor

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 2353.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportować motocykl z Warszawy do Barcelony. Odbiór możliwy od jutra. Dnia 9.0917r motocykl musi być już na miejscu w Barcelonie. Proszę o rozsądne oferty

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 907
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-09

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport motocykli. Załadunek 5 lub 6 września. Dostarczenie 9 września w godzinach porannych. Transport wykonany na Umowę. Płatność gotówką po dostarczeniu na miejsce.

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 23:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się na ogół trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - aczkolwiek jedynie złudnie. Bezbłędnie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku transportu na naczepie, potrzebne są cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie dwie, ponieważ posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Ważne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między przewożonymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Można zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny regularnie. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma transportowa może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 2 wrz 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

9 wrz 2017