(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-04-29 19:19

Motor

(Nr 2644236)
Motor

Marka i model:

Kxd lincoln

Waga w kg (łączna):

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 466.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 633245
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-04-2018, 19:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 816316
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-05-2018, 23:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-07 do 2018-05-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

340 zł

ID firmy: 12494
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-05-2018, 19:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych metalowych paletach do przewozu motocykli, na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu. Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem. Numer kontaktowy wyświetla się po zaakceptowaniu złożonej przez nas oferty, prosimy o kontakt w godzinach pracy firmy tj. poniedziałek-piątek od godziny 10-16

Cena (zawiera VAT): 340 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to często cenne towary, które wyglądają na stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - jednak jedynie na pozór. Bezbłędnie umocowany jednoślad na pewno przetrzyma trasę bez żadnej skazy.

            Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie dwie, bowiem dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu i między transportowanymi obiektami.

Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w aucie.

            Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Jaworze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny