(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-24 22:04

Motor bez silnika

(Nr 1448842)
Motor bez silnika

Marka i model:

Romet crs

Waga w kg:

100.00

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 347.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 11:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. odbiór i dostawa w umówionym terminie, ale wyłącznie w dni robocze, kierowcy jeżdżą w godz. 8-16. wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. 2. transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. ubezpieczenie transportu - tak, do kwoty 12000 zł. Doubezpieczenia - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. wystawiam fakturę vat 23%. 6. jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin Próbujemy max. 3 razy. 7. standardowy czas transportu to 48h (tylko dni robocze). 8. po wyborze oferty pocztą elektroniczną podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. długość motocykla nie może przekraczać 250 cm. Przy załadunku większych pojazdów potrzebna będzie niewielka pomoc przy mocowaniu pasami na czas transportu.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (4)

hubercik991
25-11-2016, 17:58
Witam a 250 zł ??
robogo
25-11-2016, 18:57
Nie. Bez szans. Cena jest ryczaltowa, stala.
hubercik991
25-11-2016, 19:58
300 ? Hah
robogo
25-11-2016, 20:45
Powaznie.przewiezienie wiekszego moto kosztowaloby tyle samo.nie wymysle nic innego.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wydają się względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie na pozór. Odpowiednio przymocowany pojazd w 100% przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne będą 4 liny mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą ledwie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na bokach pojazdu oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Przybiernowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Młynary

Termin elastyczny