(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Motor de circo (Nr 4881358)

Motor de circo

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

96.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

2 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Pembroke Pines

30 wrz 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze zabezpieczyć sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna głównie od gabarytu i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Zazwyczaj transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich koncesji jak i dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł/km.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 km przy trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.