(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-27 13:50

motorower romet

(Nr 1458412)
motorower romet

Marka i model:

romet komar

Waga w kg:

50.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 273.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 14:30

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witamy. Jeżeli będziemy mogli pomóc w transporcie to jesteśmy do dyspozycji. Przewóz dużym busem o wym. przestrzeni ładunkowej 3,7x1,8x2,1m i objętości 13,9 m sześciennych. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku. Zapraszamy.

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

290 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 18:36

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-28, 11:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

350 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 14:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

1. odbiór i dostawa w umówionym terminie, ale wyłącznie w dni robocze, kierowcy jeżdżą w godz. 8-16. wymagane jest kilkugodzinne OKIENKO na odbiór/dostawę. 2. transport realizowany przez wyspecjalizowaną firmę kurierską, przewóz na specjalnej (nie mylić z europaletą) palecie, do której jednoślad jest mocowany pasami. 3. płatność z góry, przelewem, przed wykonaniem usługi. 4. ubezpieczenie transportu - tak, do kwoty 12000 zł. Doubezpieczenia - możliwe, za dodatkową opłatą (70 zł). 5. wystawiam fakturę vat 23%. 6. jeśli nie uda się odebrać motocykla/skutera w wyznaczonym dniu - uzgadniamy kolejny termin Próbujemy max. 3 razy. 7. standardowy czas transportu to 48h (tylko dni robocze). 8. po wyborze oferty pocztą elektroniczną podsyłam informacje potrzebne do złożenia zlecenia. 9. długość motocykla nie może przekraczać 250 cm. Przy załadunku większych pojazdów potrzebna będzie niewielka pomoc przy mocowaniu pasami na czas transportu.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wyglądają na na ogół niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko złudnie. Właściwie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są ledwie dwie, gdyż posiadają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i między przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Istnieją także platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest niepewne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 złotych za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kępno

Termin elastyczny