(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-06-23 14:32

Motorrad

(Nr 2876352)
Motorrad

Marka i model:

Honda Varadero

Waga w kg (łączna):

230.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2664.00 km

Informacje dodatkowe:

Der Transport sollte im September 2018 stattfinden, wenn Lagos nicht angefahhren werden kann würde auch Lissabon od. Ähnlich gehen. Ich kann das Motorrad auch innerhalb Deutschland zum Verladepunkt bringen.

Oferty od Przewoźników (0)

485 €

ID firmy: 82086
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-06-2018, 22:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-26 do 2018-06-28

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 485 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli i skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to zazwyczaj kosztowne towary, które wydają się całkiem niełatwe do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednakże tylko na pozór. Odpowiednio umocowany motocykl w 100% przetrwa drogę bez jednej rysy.

            Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne są 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą raptem 2, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz pomiędzy transportowanymi rzeczami.

Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motoru, który może w trakcie drogi ulać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

            Należy zawsze wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

            Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Korbach, 34497, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lagos, 8600, Portugalia

21 wrz 2018