Mountain Bike 29" (Nr 8049706)

Mountain Bike 29"
Waga
Sztuk
Mountain Bike 29"
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2210 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Tamm

Od 26 wrz 2021 do 2 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Torrox

Od 4 paź 2021 do 17 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

W przypadku, gdy przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić właściwy karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ułożyć w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie warto zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców osłaniających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.