(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-25 13:50

Mountain Bike, dissasembled and boxed (Nr 2413556)

Mountain Bike, dissasembled and boxed

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć pasujący karton w markecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz usunąć wszelkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Columbus, Stany Zjednoczone

Od 27 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

دوّار عبدون, Amman, Jordania

Od 2 mar 2018 do 3 mar 2018