(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mountains bike (Nr 7573237)

Mountains bike
Waga
Sztuk
Mountains bike
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2293 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Od 23 mar 2021 do 7 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Stoke-On-Trent, Stoke-On-Trent

Od 1 kwi 2021 do 29 kwi 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Potrzebę na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu lub kupić taki karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować i usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, małych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić gazetami czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.