Mover 1 habitacion (Nr 6113453)

Mover 1 habitacion

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1092.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 1 lis 2020 do 30 lis 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Toskania, Florencja

Od 1 gru 2020 do 31 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.