(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mover 4 habitaciones (Nr 5364218)

Mover 4 habitaciones

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 255.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

28 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.