(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mover a casa terrera (Nr 5175934)

mover a casa terrera

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2382.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicia, A Coruña

28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Tijoco Bajo

18 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego mienia.