(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 15:40

Mover casa 3 habitaciones (Nr 2745936)

Mover casa 3 habitaciones

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1323.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Chaussée de Bruxelles 365, Waterloo, 1410, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, 08018, Hiszpania

Termin elastyczny