Mover casa de 2 habitaciones (Nr 6242852)

Mover casa de 2 habitaciones

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: 2295.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Puerto De La Cruz

7 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kantabria, San Vicente De La Barquera

31 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.